11 عاملی که قبل از خرید قسطی آپارتمان در تهران باید بدانید

ویژگی های متمایز سرمایه گذاری

او می ‌گوید:من فکر می‌کنم شهرهای بزرگ که اکنون املاک و مستغلات می‌خرند، در هر شهر بزرگی سود زیادی خواهند داشت.اما به مشکل نداشتن جریان نقدی از برای حفظ وام مسکن اشاره می‌کند. این بدان معنی است که سرمایه گذاران باید بتوانند تا زمانی که بازار بهبود یابد، هزینه ها را پوشش دهند.می‌گوید: اگر پول نقد نگهداری می‌کنید، در موقعیت بسیار خوبی برای خرید هر نوع بزرگ هستید، از جمله ، دفاتر یا فضاهای خرده‌ فروشی، زیرا می‌توانید با ناامید شدن مردم، قیمت پایین ‌تر را کاهش دهید.

ویژگی های متمایز سرمایه گذاری

سرمایه ‌گذاری در زمین خالی ممکن است فروش قسطی آپارتمان در تهران برای یک سرمایه ‌گذار با تجربه‌ تر یا شرکت املاک و مستغلات که در رسیدگی به مسائلی مانند مجوزها، محدودیت‌های منطقه ‌بندی و تامین مالی این نوع پروژه‌ها تجربه دارند، مناسب ‌تر باشد. متخصصان صنعت که تجربه دارند می توانند به راحتی با آنچه ممکن است برای یک سرمایه گذار فردی چالش بزرگ به نظر برسد، مقابله کنند. در این مورد، سرمایه گذاری در یک سازنده خانه یا یک تراست سرمایه گذاری املاک و مستغلات ممکن است گزینه بهتری باشد .

سبد خود را متنوع کنید

زیرا سرمایه گذاران بدون دردسرهای مرتبط با ساخت املاک ، در معرض سرمایه گذاری قرار می گیرند.می‌گوید مناطقی که آب و هوای آن در تمام سال گرم‌ تر است، خوبی برای یافتن فرصت‌های زمین خالی هستند.توضیح می‌دهد: از زمان شروع همه‌ گیری شاهد افزایش خریداران بوده‌اند که به افزایش ارزش ملک و همچنین ارزش زمین ادامه می‌دهد. با توجه به اینکه خانواده ها مجبورند بیشتر در خانه باشند، فضاهای بیرونی اهمیت فزاینده ای پیدا می کنند ، اهمیت بیشتری پیدا می کند.

سبد خود را متنوع کنید

برای سرمایه گذاری متعادل در املاک و مستغلات، سرمایه گذاران می توانند در نظر بگیرند، که سازنده ملی خانه های در بازار املاک و مستغلات است. سالها تجربه در ساخت و مدیریت خانه های جدید و جوامع اجاره ای دارد. این شرکت بر روند ساخت و ساز خانه تسلط داشته است و در طول سال های خود در این تجارت شهرت خوبی به دست آورده است.این بیماری همه گیر در تجارت ساخت و ساز لطمه ای وارد کرد  با کاهش درآمد از فروش خانه درصد کاهش یافت.

ریسک تامین مالی

اما امکانات لازم را برای مقابله با چالش های پیش رو دارد. بر اساس گزارش یک شرکت، سه ماهه اخیر بالاترین قراردادهای سه ماهه سوم در تاریخ را رقم زد یک سازنده خانه قابلاعتماد و با سرمایه خوب است که ارزش بازار آن است. سهام  تا به امروز حدودافزایش یافته است و قیمت سهام فعلی حدود است.تا از بهترین سهام بازارهای نوظهور برای خریدسرمایه گذاری در املاک و مستغلات می تواند یک سرمایه گذاری بلند مدت با ارزش باشد. بازار خانواری مسکونی،خالی وجود دارد که می‌توانید در نظر بگیرید.

ریسک تامین مالی

ممکن است در حال تعمیر و تغییر خواص باشید. ممکن است در حال خرید رویه های کننده، تعمیر آنها و اجاره آنها باشید. یا ممکن است در حال خرید املاک اجاره‌ای با باشید، زیرا می‌دانید که می‌توانید با خلاص شدن از که پولی نمی‌دهند و اضافه کردن امکاناتی که به شما امکان می‌دهد نرخ اجاره را افزایش دهید، جریان نقدی را بهبود ببخشید.مهم نیست که از کدام استراتژی استفاده می کنید تا زمانی که یکی را انتخاب کرده و بر آن مسلط باشید. شما باید چیزهای زیادی را یاد بگیرید.

خط آخر

همچنین قبل از خرید اولین ملک سرمایه گذاری خود، خطرات موجود را درک کنید. موقعیت مکانی اولویت شما برای سرمایه گذاری موفق املاک است. این امر شانس شما را برای فروش بیشتر ملک افزایش می دهد.املاک و مستغلات یکی از بهترین سرمایه گذاری های موجود برای به دست آوردن پول زیاد است، با این فرض که املاکی را خریداری می کنید که اصول اولیه خوبی به نفع آنها باشد. این یکی از معدود مشاغلی است که بانک ها تقریباً مشتاق هستند به شما پول بدهند.

در حالی که بانک ها تقریباً نیمی از وام های تجاری را رد می کنند. املاک و مستغل  ات تقریباً همیشه با نرخی بالاتر از نرخ تورم افزایش می یابد. نرخ های قدردانی ملک در سی سال گذشته به طور متوسط ​​سالانه بوده است. وقتی ملک با کیفیتی دارید، ارزش آن کاهش نمی‌یابد مگر اینکه کل منطقه نامطلوب شود. تا زمانی که مجبور نباشید آن را با عجله بفروشید، می توانید پول خود را پس بگیرید. به همین دلیل است که بیمه خصوصی رهن پس از رسیدن به سهام در ملک لغو می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *