تیتر دو سرویس

 • بایدن با یک ارتش حقوقدان به جنگ ترامپ می‌آید

  بایدن با یک ارتش حقوقدان به جنگ ترامپ می‌آید

  بایدن فعلا درنظرسنجیها دست بالا را دارد و نگرانی ها از بابت اینکه ترامپ در صورت شکست کاخ سفید را ترک نکد، بالا گرفته است.

 • چرا آمریکا دست بر ماشه دارد؟

  چرا آمریکا دست بر ماشه دارد؟

  فریدون مجلسی تحلیلگر مسائل بین‌الملل می‌گوید: تهدید آمریکا گواه بر این است که می‌داند تحریم‌های مکانیسم ماشه را فقط با تحمیل می‌تواند عملی کند.

 • ترامپ با این دو کار در مقابل ایران کوتاه خواهد آمد

  ترامپ با این دو کار در مقابل ایران کوتاه خواهد آمد

  روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله خود با عنوان «اول مردم، دوم بنیه دفاعی»، به چالش ترامپ و ایران پرداخت.

 • فاش شدن نام قاتل عماد مغنیه

  فاش شدن نام قاتل عماد مغنیه

  منابع اسرائیلی اعلام کردند "نوعم ایرز"، رئیس اجرایی شرکت اسرائیلی "XM Cyber " که یکی از مسئولان ارشد موساد بوده، مهندس عملیات ترور عماد مغنیه است.

 • بایدن یا ترامپ؟

  بایدن یا ترامپ؟

  یک کارشناس مسائل آمریکا با رد برخی از اظهارنظرها مبنی بر اینکه انتخاب مجدد ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا به نفع ایران است و همچنین با زیر سوال بردن برخی از تحلیل‌ها مبنی بر این که انتخاب« جو بایدن» به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا بیشتر می‌تواند تامین کننده منافع ایران باشد، گفت: در این ارتباط نمی‌توان با قاطعیت سخن گفت و کسانی که این گونه اظهار نظر می کنند، شاید به همه مسائل اشراف ندارند .

 • ترامپ دست بردار چرچیل نیست!

  ترامپ دست بردار چرچیل نیست!

  رئیس‌جمهوری آمریکا برای دومین بار واکنش خود به بحران کرونا را با اقدامات وینستون چرچیل، نخست‌وزیر بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم مقایسه کرد.

 • گاف انتخاباتی ترامپ دردسر ساز شد

  گاف انتخاباتی ترامپ دردسر ساز شد

  آگهی تبلیغاتی هفته گذشته کمیته ( ترامپ عظمت آمریکا را بر می گرداند) منتشر شد که روی آن تصاویر جت‌های روسی میگ ۲۹ نقش بسته شده بود.

 • پمپئو: هفته آینده مکانیسم ماشه فعال می‌شود

  پمپئو: هفته آینده مکانیسم ماشه فعال می‌شود

  وزیر خارجه آمریکا با تأکید بر تلاش واشنگتن برای بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران و استناد به «مکانیسم ماشه» گفت: «کشورهای اروپایی نیز می‌دانند که (لغو محدودیت‌های تسلیحاتی ایران) ایده بدی است. اطمینان دارم که ایالات متحده ظرف یک هفته موفق خواهد شد و مکانیسم ماشه فعال می‌شود».

 • راهبرد بایدن درقبال ایران

  راهبرد بایدن درقبال ایران

  جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا طی یادداشتی در سی‌ان‌ان با تشریح راهبرد سه‌وجهی خود در قبال ایران، مدعی شد: اگر رئیس‌جمهور شوم، نخست برای ممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای متعهد خواهم بود. دوم به تهران راهی معتبر برای بازگشت به دیپلماسی پیشنهاد می‌کنم؛ به این معنا که اگر ایران به اجرای کامل تهعداتش در قبال برجام بازگردد، آمریکا نیز به‌عنوان نقطه شروع مذاکرات به توافق بازخواهد گشت و سوم اینکه فعالیت‌های منطقه‌ای ایران را مهار خواهم کرد.

 • ترامپ ایران را تهدید کرد

  ترامپ ایران را تهدید کرد

  رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه تهدیدهای پوشالی خود علیه ایران، مدعی شد که هر حمله‌ای علیه منافع ایالات متحده را با «شدت هزار برابر» پاسخ خواهند داد.

 • جانشین شینزو آبه تعیین شد

  جانشین شینزو آبه تعیین شد

  «یوشیهیده سوگا» دبیر کابینه دولت ژاپن در انتخابات درون حزبی که امروز دوشنبه برگزار شد به عنوان رییس حزب لیبرال دموکرات ژاپن و جانشین «آبه شینزو» نخست وزیر مستعفی این کشور انتخاب شد.

 • جزئیات هک حساب توئیتری ترامپ/رمز عبور ترامپ لو رفت

  جزئیات هک حساب توئیتری ترامپ/رمز عبور ترامپ لو رفت

  با نزدیک‌تر شدن به زمان انتخاب ریاست جمهوری در ایالات متحده آمریکا حواشی پیرامون دونالد ترامپ هر روز در حال افزایش است. این بار توییتر ترامپ حاشیه‌ساز شده است.

آخرین اخبار