تیتر دو سرویس

 • جزئیات مهم طرح جدید بازنشستگی پیش از موعد

  جزئیات مهم طرح جدید بازنشستگی پیش از موعد

  جلال محمودزاده در مورد جزییات طرح بازنشستگی پیش از موعد که ۲۷ آبان ماه در مجلس اعلام وصول شد، اظهار کرد: این طرح شبیه طرح‌های گذشته نیست و شرط سنی ندارد.

 • وضعیت نارنجی تهران از شنبه

  وضعیت نارنجی تهران از شنبه

  فرمانده عملیات مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران با تاکید بر شرایط ناپایدار و شکننده استان تهران در خصوص بیماری کووید ۱۹ گفت: باید با متانت حساب شده و با برنامه لایه بندی شده حرکت کنیم.

 • دستگیری دو بدهکار بزرگ بانکی در تهران

  دستگیری دو بدهکار بزرگ بانکی در تهران

  رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری دو بدهکار بزرگ نظام بانکی کشور در پایتخت خبر داد.

 • جزییات ممنوعیت تردد شبانه برای شهرهای نارنجی

  جزییات ممنوعیت تردد شبانه برای شهرهای نارنجی

  علیرضا رییسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت که پیشنهاد اجرای ممنوعیت تردد شبانه در شهرهای نارنجی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا بررسی خواهد شد.

 • کشف یک لباس عروسِ آغشته به شیشه در تهران+ عکس

  کشف یک لباس عروسِ آغشته به شیشه در تهران+ عکس

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف لباس عروس آغشته به مواد مخدر قبل از ارسال به اروپا خبر داد.

 • جزییات تکان‌دهنده از دلایل سیل خوزستان

  جزییات تکان‌دهنده از دلایل سیل خوزستان

  نتیجه بارش باران در روز ۹ آذر سیل خوزستان بود که شهرهای اهواز، کارون، آبادان، خرمشهر، شادگان، رامهرمز، رامشیر، ماهشهر و ایذه همگی زیر آب فرو رفتند.

 • افزایش ۵۰ درصدی قیمت کنکور!

  افزایش ۵۰ درصدی قیمت کنکور!

  هزینه آزمون سراسری در سال ۱۴۰۰، ۵۴ هزار تومان تعیین شده در حالی که هزینه این آزمون در سال ۹۹، ۳۷ هزار تومان و هزینه آزمون سراسری سال ۹۸؛ ۳۷ هزار ۵۰۰ تومان بوده است.

 • ردیابی تلفن همراه مبتلایان به کرونا

  ردیابی تلفن همراه مبتلایان به کرونا

  فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، با اشاره به ردیابی هوشمند موارد کرونا در طرح بسیج محله محور گفت: در شروع هفته گذشته بر اساس ردیابی تلفن همراه بیمارانی که کرونا مثبت بودند نشان داد که تنها ۲۰ درصد این افراد قرنطینه را رعایت می کنند و ۷۳ درصد نقض قرنطینه می کنند. این به منزله یک بمب ساعتی در تهران قلمداد می شود که باید مورد توجه قرار گیرد.

 • انفجار شدید در خرم آباد

  انفجار شدید در خرم آباد

  سرپرست فوریت‌های پیش بیمارستانی (۱۱۵) لرستان با اشاره به اینکه تاکنون ۶ مصدوم حادثه انفجار خرم‌آباد به بیمارستان منتقل‌شده‌اند، تأکید کرد که تجمع مردم امدادرسانی را مختل کرده است.

 • اعلام جزییات انتقال واکسن کرونا به ایران

  اعلام جزییات انتقال واکسن کرونا به ایران

  معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از روز گذشته در یکی از فرودگاه‌ها اقدامات مربوط به تجهیز انبارها برای نگهداری واکسن کووید ۱۹ آغاز شده است، گفت: به کمک دو ایرلاین، آماده تحویل و انتقال واکسن‌ها به کشور می‌شویم.

 • معایب واکسن کرونای فایزر چیست؟

  معایب واکسن کرونای فایزر چیست؟

  واکسن بالقوه کووید-۱۹ شرکت "فایزر" و "بیوان‌تک" در مقابله با بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ موثر است، اما دارای مشکلاتی نیز هست و تا تزریق عمومی با چالش‌هایی روبرو است.

 • آخرین وضعیت پرونده بودار پایتخت

  آخرین وضعیت پرونده بودار پایتخت

  مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست می‌گوید که طی روزهای اخیر دستگاه اندازه‌گیری شدت بو در تهران راه‌اندازی شده و ازسوی دیگر استانداردهایی برای پایش بو نیز تدوین شده است.

آخرین اخبار