تیتر دو سرویس

 • علی مطهری اعلام کاندیداتوری کرد

  علی مطهری اعلام کاندیداتوری کرد

  علی مطهری برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اعلام کاندیداتوری کرد.

 • دولت جدید آمریکا به مسیر دیپلماسی با ایران بازگشته؟

  دولت جدید آمریکا به مسیر دیپلماسی با ایران بازگشته؟

  یک کارشناس سیاست خارجی به خبرآنلاین گفت: دولت بایدن و دستگاه دیپلماسی آن تلاش دارند تا با استفاده از ابزار دیپلماسی و فراهم آوردن زمینه های بیشتر با طرف های مقابل هزینه های امریکا را پایین بیاورند. اما در همین حال اگر طرف مقابل مقاومت کند، آنها سریع تر و بهتر از جمهوریخواهان می توانند افکار عمومی درون آمریکا و متحدان خود را در جهت اعمال فشار بیشتر، با خود همراه کنند.

 • روسیه کمکی به نجات برجام نخواهد کرد

  روسیه کمکی به نجات برجام نخواهد کرد

  به نظر می رسد دولت جو بایدن بازگشت به برجام را به یکی از اولویت ها در سیاست خارجی خود تبدیل کرده است؛ توافق جامعی که در ژوئیه ۲۰۱۵ بین ایران، ایالات متحده، روسیه، بریتانیا، چین، فرانسه و آلمان منعقد و هدف از آن محدود کردن غنی سازی اورانیوم توسط ایران بود و البته توافقی که دونالد ترامپ در کارزار «اعمال فشار حداکثری» در ماه مه ۲۰۱۸ ایالات متحده را از آن خارج کرد.

 • افتتاح آزادراه غدیر توسط رییس جمهور

  افتتاح آزادراه غدیر توسط رییس جمهور

  مراسم بهره‌برداری از آزادراه غدیر با دستور رئیس جمهور، برگزار شد.

 • مهمترین مصوبات بودجه‌ای

  مهمترین مصوبات بودجه‌ای

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی همزمان با بررسی لایحه بودجه، احکام بسیار مهم مالیاتی در زمینه های مختلف از جمله کالای لوکس، مناطق آزاد و... را تصویب کردند.

 • روحانی: حق نداریم با استفاده از تریبون خود با اعصاب مردم بازی کنیم

  روحانی: حق نداریم با استفاده از تریبون خود با اعصاب مردم بازی کنیم

  رئیس جمهور گفت: هیچ قوه‌ای نمی تواند در امر قوای دیگر دخالت کند ما مداخله نداریم قوای سه گانه از هم استقلال دارند معنی استقلال را همه توجه کنید.

 • نظر سیدمحمد خاتمی درباره انتخابات ۱۴۰۰

  نظر سیدمحمد خاتمی درباره انتخابات ۱۴۰۰

  یک چهره سیاسی اصلاح طلب گفت: جبهه اصلاحات به جای اینکه وارد انتخابات شود و شکست بخورد می تواند در سایه بنشیند و تماشاچی باشد و رصد کند و به نقد عملکرد دولت و مجلس انقلابی بنشیند.

 • رئیسی کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰ را رد کرد

  رئیسی کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰ را رد کرد

  یکی از اعضای حزب مؤتلفه اسلامی گفت: رئیسی کسی است که از نخستین روزهای قوه قضائیه در قوه قضائیه بوده و به وضوح همه چیز را می داند. لذا به او برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ پیشنهاد داده اند و قبول نکرد.

 • تندروها می‌خواهند توافق و گشایش اقتصادی به امضای خودشان باشد

  تندروها می‌خواهند توافق و گشایش اقتصادی به امضای خودشان باشد

  جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا وعده داده است که در تصمیم گیری های خود از توصیه های صاحبنظران استفاده کند؛ نتایج نظر این کارشناسان و نوع رویکرد دولت جدید آمریکا می تواند تصویر تازه ای را پیش رو بگذارد.

 • بیانیه کره جنوبی درباره نحوه آزاد شدن دارایی‌های ایران

  بیانیه کره جنوبی درباره نحوه آزاد شدن دارایی‌های ایران

  وزارت امور خارجه کره جنوبی روز سه شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: دارایی های بلوکه شده ایران در کره جنوبی پس از رایزنی با ایالات متحده آزاد خواهد شد.

 • سردار سلیمانی با کدام بمب آمریکایی به شهادت رسید؟

  سردار سلیمانی با کدام بمب آمریکایی به شهادت رسید؟

  رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: شهید سلیمانی را با بمب معمولی مورد اصابت قرار ندادند، ‌بمبی که به خودرو سردار سلیمانی زدند،‌ تا ۳۰ سانتی‌متر در فولاد فرومی‌رود؛ این بمب را زدند تا بدن آنها را تکه‌تکه کنند.

 • رئیسی: باید برای جهانیان جنایات آمریکایی‌ها در زمان جنگ را تبیین کنیم

  رئیسی: باید برای جهانیان جنایات آمریکایی‌ها در زمان جنگ را تبیین کنیم

  حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: باید نقض حقوق انسان‌ها توسط آمریکایی‌ها و غربی‌ها را در دوران دفاع مقدس به جهانیان ارائه کنیم و برای مردم سراسر جهان تبیین کنیم که آمریکایی‌ها و غربی‌ها چگونه در زمان جنگ تحمیلی برای دستیابی به امیال و بر مبنای شیطنت‌های خود، حقوق بشر را زیر پا گذاشتند.

آخرین اخبار