تیتر دو سرویس

 • کرونا این ۱۰ نفر را ثروتمندتر کرد

  کرونا این ۱۰ نفر را ثروتمندتر کرد

  مجموع دارایی ۱۰ مرد ثروتمند جهان در طول دوران شیوع بیماری کرونا بیش از ۵۴۰ میلیارد دلار افزایش یافته است. با درآمد این ۱۰ مرد ثروتمند جهان در ۱۰ ماهه گذشته می‌توان برای همه مردم جهان واکسن خرید.

 • انتخاب رییس جدید چه تاثیری بر بازار سرمایه می‌گذارد؟

  انتخاب رییس جدید چه تاثیری بر بازار سرمایه می‌گذارد؟

  یک کارشناس اقتصادی گفت: اگر اراده‌ای در سطح کلان وجود نداشته باشد، هر شخصی که رییس سازمان بورس شود خیلی کاری از پیش نخواهد رفت. البته رییس سازمان بورس می‌تواند از جهت تنظیم بهتر ارکان بازار، پیگیری مطالبات بازار سرمایه، صحبت مستقیم با سهامداران و تبیین شرایط فعلی نقش مهمی ایفا کند.

 • روغن خوراکی وارداتی با ارز ترجیحی بدون محدودیت در حال عرضه است

  روغن خوراکی وارداتی با ارز ترجیحی بدون محدودیت در حال عرضه است

  شرکت بازرگانی دولتی ایران به منظور شفاف سازی در توزیع روغن وارد شده با ارز ۴۲۰۰ تومانی اعلام کرد روغن خوراکی مورد نیاز کشور در شبکه توزیع خانوار بدون محدودیت عرضه می‌شود.

 • زمان واریز عیدی بازنشستگان اعلام شد

  زمان واریز عیدی بازنشستگان اعلام شد

  رئیس کانون بازنشستگی شهر تهران زمان پرداخت عیدی بازنشستگان این سازمان را اعلام کرد.

 • شرکای خودرویی در راه ایران

  شرکای خودرویی در راه ایران

  مذاکرات خارجی خودروسازان با سیگنال‌های امیدوارکننده در عصر «پساترامپ» آغاز شده است. از سال ۹۷ همراه با تحریم‌های بین‌المللی، بسیاری از شرکای خودروسازی کشور با تهدیدات دولت آمریکا، اقدام به فسخ یک‌طرفه قراردادهای همکاری کردند و از ایران خارج شدند.

 • حقوق و دستمزد سال ۱۴۰۰ ؛ کارگران این بار به حق خود می‌رسند؟

  حقوق و دستمزد سال ۱۴۰۰ ؛ کارگران این بار به حق خود می‌رسند؟

  دو هفته پیش که کارگروه مزد شورای عالی کار کارش را برای افزایش دستمزدهای سال بعد آغاز کرد، خبری آمدی مبنی براینکه دیوان عدالت اداری در پرونده شکایت از مزد امسال نظری نزدیک به نظر شاکیان دارد.

 • سمت و سوی قیمت سکه، طلا و دلار تا شب عید

  سمت و سوی قیمت سکه، طلا و دلار تا شب عید

  محمدولی اظهار داشت: به نظر می‌رسد سکه تمام تا پایان سال در کانال ۱۱ تا ۱۲ میلیون تومانی، هر گرم طلای ۱۸ عیار بین یک میلیون و ۹۰ هزار تومان تا یک میلیون ۱۳۰ هزار تومان و دلار نیز در محدوده ۲۳.۵ تا ۲۵.۵ هزار تومان در نوسان باشند و در این رنج‌ها مورد معامله قرار گیرند، البته این قیمت‌ها پیش بینی بنده است، با توجه به اوضاعی که الان در بازار رصد می‌کنم.

 • فروشندگان سودهای درصدی بورس

  فروشندگان سودهای درصدی بورس

  در روزی که شاخص کل بورس تهران با اهرم سهام بزرگ توانست رشدی یک درصدی را ثبت کند، شاهد تقویت خرید حقوقی‌ها بود. در این روز بورس تهران پس از چند روز ثبت آمار خالص خرید به سمت سرمایه‌گذاران خرد، بار دیگر کفه ترازوی عرضه و تقاضا را به طرف سرمایه‌گذاران حقوقی سنگین کرد.

 • چرا خودرو دوباره گران شد؟

  چرا خودرو دوباره گران شد؟

  علی‌رضا پورحسنی، عضو اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو در این خصوص گفت: در حال حاضر خرید و فروش خودرو محدود شده است و مردم چندان رغبتی برای خرید ندارند زیرا همه امیدوارند تا گشایش‌هایی به لحاظ اقتصادی با بازگشتن امریکا به برجام و لغو ممنوعیت واردات خودرو به وجود بیاید

 • عدد گمشده بودجه پایتخت

  عدد گمشده بودجه پایتخت

  مخارج «تهران ۱۴۰۰» برخلاف شکل متعارف بودجه شهرهای مدرن، بازهم بر «فروش دارایی‌های شهر» بنا نهاده شد. سهم مالیات ناعادلانه در بودجه پایتخت - انواع عوارض ساخت‌وساز - قرار است به بیش از ۴۲ درصد افزایش یابد.

 • قیمت خودروهای ایران خودرو امروز یکشنبه ۵ بهمن بهمن ۹۹

  قیمت خودروهای ایران خودرو امروز یکشنبه ۵ بهمن بهمن ۹۹

  قیمت خودروهای ایران خودرو امروز یکشنبه ۵ بهمن بهمن ۹۹ را در جدول زیر مشاهده کنید.

 • ال جی احتمالا بخشی از واحد موبایل را به شرکت خوشه‌ای ویتنامی می‌فروشد

  ال جی احتمالا بخشی از واحد موبایل را به شرکت خوشه‌ای ویتنامی می‌فروشد

  براساس گزارشی تأییدنشده، ال جی با شرکت خوشه‌ای ویتنامی وارد مذاکره شده است. ظاهرا ال جی قصد دارد سیاست فروش تدریجی و بخش‌بخش واحد موبایل را در پیش بگیرد.

آخرین اخبار