تیتر دو سرویس

 • یارانه ۱۲۰ هزار تومانی در راه است

  یارانه ۱۲۰ هزار تومانی در راه است

  بعد از، اما و اگرهای بسیار در رابطه با طرح تامین کالاهای اساسی توافق برای پرداخت مبلغ بین ۶۰ تا ۱۲۰ هزار تومانی برای هر یک از مشمولان صورت گرفته است.

 • ریزش آبشاری دلار ادامه می‌یابد؟

  ریزش آبشاری دلار ادامه می‌یابد؟

  پس از یک روز تماما قرمز دلار، امروز می‌تواند روز استراحت باشد. بزرگترین ریزش دلار در دهه، در آستانه انتخابات آمریکا می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

 • چرخه گرانی مسکن ادامه‌دار است؟

  چرخه گرانی مسکن ادامه‌دار است؟

  واحدهای مسکونی هر روز گران‌تر می‌شوند و قدرت مالی شهروندان کمتر. بررسی گزارش‌های بانک مرکزی که از رشد روز به روز قیمت واحدهای مسکونی در تهران خبر می‌دهد، بهترین شاهد بر این مدعاست.

 • آخرین سهمیه بنزین چه زمانی واریز می‌شود؟

  آخرین سهمیه بنزین چه زمانی واریز می‌شود؟

  سهمیه بنزین آبان ماه بدون تغییر نسبت به ماه‌های گذشته ساعت ۲۴ امشب در کارت‌های سوخت خودروها و موتورسیکلت ها شارژ می‌شود.

 • قیمت خودروهای ایران خودرو امروز چهارشنبه ۳۰ مهر

  قیمت خودروهای ایران خودرو امروز چهارشنبه ۳۰ مهر

  قیمت خودروهای ایران خودرو امروز چهارشنبه ۳۰ مهر ۹۹ را در جدول زیر مشاهده کنید.

 • بلیت هواپیما داخلی چند؟

  بلیت هواپیما داخلی چند؟

  قیمت بلیت هواپیما با وجود مخالفت وزیر راه و شهرسازی و نمایندگان مجلس افزایش پیدا کرده و نرخ پروازهای داخلی در بالاترین قیمتی که باید، فروخته می‌شود. برخی ایرلاین‌ها هم نرخ بلیت پروازهای خود را بالاتر از سقف نرخنامه مصوب موجود اعلام کرده‌اند.

 • تهرانی‌ها منتظر برق رایگان باشند

  تهرانی‌ها منتظر برق رایگان باشند

  از ابتدای آبان ماه طرح برق امید اجرایی خواهد شد که بر اساس آن مشترکان برق پایتخت که الگوی مصرف برق را رعایت کنند، علاوه بر تخفیف در بهای برق مصرفی، در صورت کاهش مصرف به رقمی کمتر از ۱۰۰ کیلووات ساعت در ماه‌های گرم سال شامل خرداد، تیر، مرداد و شهریور و کمتر از ۸۰ کیلووات ساعت در سایر ایام سال، از تخفیف صد درصدی در قبض برق خود بهره مند خواهند شد.

 • افت ۱۰ میلیون تومانی قیمت‌ها در بازار خودرو

  افت ۱۰ میلیون تومانی قیمت‌ها در بازار خودرو

  در پی کاهش نرخ ارز، قیمت ها در بازار خودرو نیز کاهشی شد به طوری که قیمت خودروهای داخلی ۷ تا ۱۰ میلیون تومان پایین آمد. در عین حال قیمت خودروهای خارجی نیز به طور متوسط حدود ۳۰ میلیون تومان کاهش یافته است.

 • سقوط آزاد قیمت دلار در بازار

  سقوط آزاد قیمت دلار در بازار

  قیمت دلار حالا رکوردشکنی خود را پی در پی ادامه می‌دهد و از ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومان در روز یکشنبه به کمتر از ۲۹ هزار تومان در صبح امروز رسیده است.

 • عقب‌نشینی همزمان بازارها

  عقب‌نشینی همزمان بازارها

  روند افزایشی شاخص‌ها در بازارهای دارایی پس از گذشت چند هفته متوقف شد. تغییر روند بازارها در معاملات سکه و دلار کاملا مشهود بوده است. اسکناس آمریکایی در ۲ روز ابتدای هفته دو کانال افت قیمتی را ثبت کرد و سکه بیش از یک میلیون تومان کاهش یافت.

 • صعود طلا به امید بسته‌حمایتی

  صعود طلا به امید بسته‌حمایتی

  اونس هفته جدید را نسبتا قدرتمند آغاز کرد و با افزایش ۶/ ۰ درصدی جایگاه خود در بالای مرز ۱۹۰۰ دلاری را استحکام بخشید. این در حالی بود که این فلز ارزشمند هفته گذشته، بیش از ۵/ ۱ درصد از ارزش خود را از دست داده بود. دو عامل مهم سبب شد تا طلا بتواند در روز دوشنبه بیش از ۱۲ دلار افزایش قیمت را تجربه کند. دلیل اول بالاگرفتن مجدد نگرانی‌ها درباره افزایش تعداد مبتلایان به کرونا به‌ویژه در اروپا و آمریکا است.

 • ریزش قیمت‌ها در بازار موبایل استارت خورد

  ریزش قیمت‌ها در بازار موبایل استارت خورد

  قیمت‌ها در بازار موبایل امروز تحت تاثیر ریزش قیمت ها در بازار ارز کاهش چشمگیری را تجربه کرده است به گونه ای که قیمت موبایل آ۵۱ از ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۸ میلیون و ۷۴۹ هزار تومان رسیده است.

آخرین اخبار