کد خبر: 954
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
الحشد شعبی

سازمان حشد الشعبی (بسیج مردمی عراق) شامگاه امروز (روز گذشته ) با انتشار بیانیه ای در پایگاه اینترنتی خود اعلام کرد که هیئت دولت عراق با برابر شدن حقوق نیروهای وابسته به این سازمان با نیروهای امنیتی این کشور موافقت کرده است.

رویکرد امروز به نقل از السومریه نیوز، سازمان حشد الشعبی (بسیج مردمی عراق) شامگاه امروز (روز گذشته ) با انتشار بیانیه ای در پایگاه اینترنتی خود اعلام کرد که هیئت دولت عراق با برابر شدن حقوق نیروهای وابسته به این سازمان با نیروهای امنیتی این کشور موافقت کرده است.
این در حالی است که عادل عبد المهدی، نخست وزیر عراق روز گذشته ضمن تاکید بر این که حشد الشعبی یک واقعیت بزرگ است که نمی توان آن را نادیده گرفت و یک نیروی رسمی تابع قانون و تحت رهبری فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور است، خاطر نشان ساخت که دولت وظیفه دارد از این سازمان پشتیبانی و موجودیت آن را حفظ کند.
عبدالمهدی ضمن اعلام این که بودجه نهادهای مختلف از جمله حشد الشعبی کاهش یافته و باید منابع مالی دیگری جهت پشتیبانی از این سازمان و پشت سر گذاشتن دشواری های پیش رو پیدا کنند، تاکید کرد که برای آن که حشد تمامی حقوق خود را دریافت کند، همه تلاش خود را به کار می گیرد چرا که یک ضرورت است و باقی می ماند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین