کد خبر: 8632
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
عمران خان

مدتی است که زندگی خصوصی این بازیگران زیر ذره بین خبرنگاران قرار گرفته و خبرساز شده است.

رویکرد امروز عمران خان،خواهر زاده عامر خان، یکی از جذاب‌ترین بازیگران جوان بالیوود است که حضور او سه چهار سال است کم رنگ شده است. مدتی است که زندگی خصوصی این بازیگران زیر ذره بین خبرنگاران قرار گرفته و خبرساز شده است.

عمران خان قبل از اینکه با همسرش آوانتیکا در سال ۲۰۱۱ ازدواج کند هشت سال با او دوست بود. آنها یک دختر زیبا دارند و زمانی یکی از پرطرفدارترین زوج‌های بالیوود بودند. مدتی است که خبر جدایی این زوج جوان در فضای مجازی منتشر شده اما چیز زیادی درمورد دلیل جدایی آنها مشخص نبود. اگر اخبار شنیده شده صحت داشته باشد کم کاری عمران خان طی چند سال اخیر دلیل جدایی آنها بوده است.

یک منبع خبری نزدیک به این زوج شناخته شده گفته است: «عمران خان به عنوان یک بازیگر با شانس و اقبال خوبی روبرو نشد. بعد از نمایش و شکست آخرین فیلم عمران خان (کتی بتی)، او دیگر پیشنهاد کاری دریافت نکرد و دیگر هیچ کاری در دست نداشت. او تصمیم داشت کارگردان شود اما اوضاع آن طور که او انتظار داشت پیش نرفت. او فقط یک کار کوتاه با درما ۲٫۰ انجام داد.

و همین ناامیدی عامل اصلی جدایی این زوج جوان شد. روحیه عمران خان آن قدر حساس و شکننده شده بود که به کوچکترین چیزی واکنش نشان می‌داد. در مدت بیکاری همه پس‌انداز آنها تمام شد و آوانتیکا مجبور شد از خانواده‌اش کمک مالی بگیرد. به طور مرتب میان عمران و آوانتیکا بحث و جدل شکل می‌گرفت و خانه آنها به یک میدان نزاع تبدیل شده بود. آوانتیکا دیگر نمی‌توانست این اوضاع را تحمل کند و احساس می‌کرد که این بحث‌ها روی روحیه دخترشان ایمارا تاثیر بدی می‌گذارد و موضوع را با خانواده‌اش درمیان گذاشت. آنها به شکل‌های گوناگون سعی کرد مصالحه کنند و درنهایت تصمیم گرفتند که مدتی از هم دور باشند و به همدیگر فرصت بدهند و به همین دلیل آوانیتیکا همراه دخترش به خانه پدری‌اش رفتند. آوانتیکا مدتی است که همراه دخترش در لندن زندگی می کند و هنوز مشخص نیست که آنها تصمیم دارند به طور رسمی از جدا شوند یا روزنه امیدی برای آنها وجود دارد.»

منبع:کولاک

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین