آیه دریس

شخصی که روبروی بزرگترین غارتگر اموال ایران نشسته کیست؟

رویکرد امروز نام آیه دریس مجری شبکه من و تو در جریان پرونده سایپا به عنوان اختلاس گر و سارق مطرح شده است! ۳۰ شهریور ۹۸، جلسه رسیدگی به اتهامات مدیران سایپا برگزار شد که در جریان آن پای متهم دیگری هم به میان آمد که البته نامی از او برده نشد؛ و حالا به دنبال برگزاری این دادگاه، محمد فراهانی، با انتشار تصویری در حساب توییتر خود، متهم مجهول پرونده سایپا را معرفی کرد.

آیه دریس

فراهانی در توییتر خود نوشت: «شخصی که روبروی بزرگترین غارتگر اموال ایران نشسته و مصاحبه می‌کند نامش آیه ادریس (البته اسم اصلی او آیه دریس است) است، فردی که در پرونده شرکت خودروسازی سایپا ۱۸ میلیارد تومان از اموال مردم ایران را به جیب زده و حالا در شبکه من‌وتو با پول مردم ایران تهیه کننده و مجری است.

درپی دستگیری برخی از مدیران و مسئولان شرکت خودروسازی سایپا و بررسی حساب‌های وحید بهزادی و نجوا لاشیدایی از متهمین این پرونده فساد اقتصادی مشخص شد که مبلغ پولی بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان به حساب آیه دریس مجری شبکه من‌ و تو و مرجان تی‌وی واریز شده است.

در پی انتشار خبر دزدی بزرگ مجری منو و تو از جیب مردم ایران، کاربران فضای مجازی با راه اندازی موج توییتری، پست‌های خود را ذیل هشتگ آیه_دریس منتشر کردند و خشم و انزجار خود را از خیانت‌های مجری شبکه من‌وتو با دزدی و راه اندازی جنگ روانی علیه کشورشان ابراز کردند.

منبع:میزان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین