کد خبر: 6801
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۷
نتانیاهو

در تجاوزی دیگر دو پهپاد جاسوسی اسرائیلی با نقض حریم هوایی لبنان به پایتخت آن رسیدند که نهایتا هر دو در جنوب بیروت سقوط کردند.

رویکرد امروز سلسله عملیات های نیروهای اسراییلی در شب گذشته ، بیش از آنکه اقداماتی نظامی باشد حربه ایست که نتانیاهو را همچنان به آینده نامعلوم خویش در پس انتخابات ماه آینده این رژیم امیدوار سازد.

در نیمه های شب گذشته ارتش اسرائیل دو ‌عملیات در سوریه و ‌لبنان انجام داد ،نخست جنگنده های این رژیم چند موشک به فرودگاه نظامی المزه دمشق شلیک کرده‌اند. در پی این حمله نیروی هوایی اسرائیل ادعا کرد به اهداف ایرانی در محدوده عقربه واقع در جنوب دمشق که قصد ارسال پهپاد علیه اهداف اسرائیلی را داشتند، حمله کرده است. این حمله موشکی با پاسخ پدافند هوایی ارتش سوریه مواجه گردید و طبق اظهارات تمامی موشک ها نابود شدند.

در تجاوزی دیگر دو پهپاد جاسوسی اسرائیلی با نقض حریم هوایی لبنان به پایتخت آن رسیدند که نهایتا هر دو در جنوب بیروت سقوط کردند.


پس از پایان این نمایش نتانیاهو در هیات کارگردان آن ها ظاهر شده ‌اعلام کرد :« ما حمله ای را که توسط نیروی قدس ایران و شبه نظامیان شیعه علیه اسرائیل برنامه ریزی شده بود خنثی کردیم. باز هم ایران در هیچ کجا مصونیتی ندارد.  نیروهای ما در همه جبهه ها علیه تجاوزات ایران فعالیت می کنند.  هر کس قصد دارد شما را بکشد ، ابتدا او را بکشید. آمادگی برای همه سناریوها.»

منبع:خلیج فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین