کد خبر: 4231
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
صفی یاری

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه منبر ما باید بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب تمدن ساز باشد،گفت:منبرباید بر اساس این بیانیه جلوه خودسازی و تمدن سازی را به روشنی ترسیم کند.

رویکرد امروز حجت الاسلام مسعود صفی یاری ظهر پنجشنبه در همایش طلایه داران تبلیغ در محل دارالقرآن کریم زنجان، افزود: در راستای پاسداشت جایگاه شهید مطهری ۱۲ اردیبهشت‌ماه را روز معلم نامیدند لذا باید نقش و جایگاه معلم در جامعه به خوبی تبیین شود.

وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان امسال از ویژگی بسیار خاصی برخوردار است، افزود: باید از ظرفیت تبلیغی ماه مبارک رمضان برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب استفاده شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: در فضای منبری و تبلیغی باید به این بیانیه بسیار توجه شود. مقام معظم رهبری تکلیف بر عهده ما قرار داده است که در این میان باید از ظرفیت و بستر رمضان به خوبی استفاده شود و مفاد و مطالبات را به جامعه هدف و مردم برسانیم.

صفی یاری افزود: باید فضای ماه مبارک رمضان با تحلیل و تبیین و تفسیری از الزامات بیانیه گام دوم انقلاب باشد چراکه مسئله امروز و چشم انداز نظام و افق انقلاب است.

منبرها باید کار جهادی کنند

وی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب الزاماتی دارد، ابراز کرد: منبر ما باید کار جهادی کند و امروز بیانیه گام دوم انقلابمنادی عملکرد جهادی و کارکرد و نگاه جهادی است.

صفی یاری با بیان اینکه تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند کار جهادی و تبلیغی است، گفت: با حضور و حرکت جهادی کار تبلیغی را انجام بدهیم تا اثر بخشی لازم را داشته باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه منبر ما باید بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب تمدن ساز باشد، ابراز کرد: منبر باید بر اساس این بیانیه جلوه خودسازی و تمدن سازی را به روشنی ترسیم کند.

مأموریت مبلغین تمدن سازی است

صفی یاری بابیان اینکه مأموریت ما تمدن سازی است، افزود: مقام معظم رهبری مأموریت دادند که تمدن سازی کنیم و ماه مبارک رمضان بهترین بستر برای آغاز فرآیند تمدن سازی است.

وی با اشاره به اینکه شبکه تبلیغی از این ماه مبارک باید به نحو احسن استفاده کند، تصریح کرد: در سال رونق تولید باید امید آفرینی در جامعه تقویت شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان عنوان کرد: بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب مأموریت و چشم انداز روشنی برای نظام و کشور ترسیم شده و باید مبلغین این مهم را برای مردم ترسیم و تبیین کنند.

صفی یاری به واقعه تأسف بار سیل در برخی از استان‌های کشور اشاره کرد و گفت: حضور روحانیون در مناطق سیل زده اثر بخشی لازم را داشت و دشمن می‌خواست جامعه روحانیت را از چشم مردم بیندازد ولی با حضور حماسی روحانیون در کمک به سیل‌زدگان به خوبی هجمه دشمن را خنثی کرد.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین