کد خبر: 3791
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
پرویز پرستویی

پاسخ پرویز پرستویی به روحانی‌ای که به سلبریتی‌ها طعنه زد.

رویکردامروز پرویز پرستویی در صفحه شخصی خود نوشت اما حاج آقا، سید اولاد پیامبر، از شما بعیده، اگه داری بیل میزنی بزن، ولی به رخ نکش. شما از کجا میدونی من تو خونه ام شومینه دارم؟ که ندارم. شما از اون دسته از آدم‌هایی هستید که اگر یک ریال به کسی کمک کنید باید صد بار برای آدم‌های مختلف تعریف کنید که شب راحت بخوابید.


پرویز پرستویی در واکنش به سخنان سید کمیل موسوی، خطاب به او بیان کرد: «اگر کاری می‌کنید به رخ نکشید و از زندگی حضرت علی (ع) یاد بگیرید.»

حمله تند پرویز پرستویی به یک روحانی + عکس


پرویز پرستویی ویدئویی را از سید کمیل موسوی که به انتقاد از او و چند چهره دیگر با این مضمون پرداخته که تنها حرف می‌زنند و عمل نمی‌کنند در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و در پاسخ به آن اینطور نوشت: «اصلا دلم نمیخواست تو این اوضاع و احوال که هموطنانمون زنیگیشون به آب و گل نشسته بخوام پاسخگوی کسی یا چیزی باشم. یا اینکه به رخ بکشم که من چکار کردم و کسی کاری نکرده، چرا؟ چون این حرف و حدیث‌ها نه برای این عزیزان که آسیب دیدن نان خواهد شد و نه آب و کاشانه.

اما حاج آقا، سید اولاد پیامبر، از شما بعیده، اگه داری بیل میزنی بزن، ولی به رخ نکش. شما از کجا میدونی من تو خونه ام شومینه دارم؟ که ندارم. شما از اون دسته از آدم‌هایی هستید که اگر یک ریال به کسی کمک کنید باید صد بار برای آدم‌های مختلف تعریف کنید که شب راحت بخوابید.

حاج آقا حرف زیاده و من وقت ندارم خیلی برای شما توضیح بدم، ولی یه چیزی رو بهتون میگم که یادآوری بشه براتون، یک بار دیگه، چون سید هستید زندگینامه مولا علی رو خوب و با دقت مطالعه کنید و یاد بگیرید که کاری رو که می‌کنید به رخ نکشید، مولا علی نه به کسی تهمت میزد و نه کاری رو که میکرد به رخ می‌کشید. یا حداقل کلامتون و با یا علی مدد تمام نکنید.»/شمانیوز

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

پربازدیدترین

پربحث‌ترین

آخرین اخبار