کد خبر: 22935
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
زر

در آستانه روز درخت‌کاری کلیپی از همکاری یک خواننده با یک .... بیرون آمد که از سوی سلبریتی‌های غیرتی و نگران تخریب فرهنگ غنی‌مان مورد تعبیر و تفسیر و تکفیر قرار گرفت.

رویکردامروز اولا در دیده‌شدن هر چه بیشتر کلیپ و دوما در معرفی و آشناشدن خیلی‌ها با آن خانم اهل تگزاس و سوابق خاص، کمک‌ها کرد بسیار! چون بیشتر اهالی واقعی فرهنگ و ادب و حتی بی‌ادب قبلا افتخار آشنایی با ایشان را نداشتند تا بخواهند این حرکت ناجوانمردانه را بشدت محکوم کنند که خب؛ به لطف این اعتراضات سلبریتی‌وارانه چشم‌ همگی‌مان به اصل جریان روشن شد! شفاف‌سازی تا این حد نوبره والله ... حالا هم که مسابقه کی بیشتر از فساد بدش می‌آید شروع شده است و همه احساس می‌کنند اگر در صفحات مجازی‌شان پستی از خود در این خصوص بدر نکنند؛ دین خود را در راه خاک برسر کردن فساد ادا نکرده‌اند!

یک ضرب‌المثل می‌گوید: بی‌تفاوتی بهترین تنفر است! این ضرب‌المثل با زبان بی‌زبانی می‌خواهد بفهماند بجای هیاهو برای هیچ(البته بیشتر برای دیده شدن خودتان) آرام بگیگگیرید و برای یکبار هم که شده چیزی نگویید تا زنجیره انتقال هر چه بیشتر این کلیپ قطع شود. چون برخلاف فرمایشات شما، فرزند من هیچوقت نپرسید این خانمی که کنار ساسی مانکن است، کیست؟! (همانطور که هیچوقت نپرسیده آن خانمی که بغل فلان خواننده‌های دیگر می‌خواند کیست) او فقط از من پرسید: آن خانمی که سلبریتی‌ها به آن اعتراض می‌کنند کیست و چه کاره است؟! حالا خداوکیلی بگویید: ساسی بیشتر فرهنگ را زمین‌گیر و آن خانم را معرف عام و خاص کرد یا سلبریتی‌ها؟ البته بلانسبت خودمان اما روان‌شناسان معتقدند: کسانی که بیشتر ادعای مبارزه با فساد را دارند که خود درگیر آنند! بگذریم ... 

راستی اصولا چرا این خانم با این سوابق اجرایی خاص تا این حد شناخته شده‌است؟! آیا هنرنمایی‌های‌ ایشان سالها به طور مستمر ( و در خفا) پیگیری می‌شده وحالا جرم ساسی این بوده که آنرا علنی کرده؟ البته همانطور که گفته شد ساسی مادر مرده در مورد سوابق ایشان توضیحی نداده سلبریتی ها این زحمت را کشیدند! بازهم بگذریم ... اگر خود ساسی هم می‌دانست این خانم تا این حد در ایران شناخته شده هستند و اینقدر کلیپ فوق مورد استقبال قرار می‌گیرد جتما خیلی زودتر از این؛ کلیپش را را بیرون می‌داد! اگر ساسی بخاطر چند لایک بیشتر این کلیپ را ساخت این واکنش‌ها برایش حکم میلیونها لایک بود... سلیریتی‌های عزیز؛ توجه داشته باشید: همانطور که دوستی خاله خرسه داریم دشمنی خاله خرسه هم داریم!

اما سخن پایانی اینجانب در این خصوص....

اولا بنده مجهول‌الهویه؛ نه تنها (زبانم لال) از ساسی و از آن خانم معلوم الحال حمایت خاصی نمی‌کنم بلکه بیشتر از همه سلبریتی‌های عالم محکوم‌شان می‌کنم و حاضرم سر به تن و هیچ کجای دیگر بدنشان نباشد. اگر هم خوشم بیاید آنها را یواشکی نگاه می‌کنم و در خلوت آن کار دیگر را می‌کنم و آنرا علنی نمی‌کنم!

دوما بنده مثل اساتید زلزله شناسی که بشدت نگران زلزله قریب الوقوع تهرانند سالهاست که یک روز درمیان نگران زلزله فرهنگی اتفاق افتاده در کشورمان هستم چون تا حالا خیلی چیزها بر سرمان آوار شده که ساسی و کلیپش در مقایسه با آنها آجری بیش نیستند!

اینکه مسئولین هر وقت از هر چیزی کم می‌آوردند و برای جبرانش زحمت می‌کشند و از فرهنگ و بودجه‌هایش می‌زنند و سانسورش می‌کنند و یا قبل از کرونا توقیفش و بعد از کرونا تعطیلش می‌کنند و... نتیجه‌اش می‌شود این؛ که فردی در حد و اندازه‌های ساسی، بتواند براحتی با بنیان‌های فرهنگ غنی‌مان بکند بازی! حالا مقصرش کیست؟ ساسی؟ یا آن مسئول فرهنگی که هیچی بارش نیست؟!

و حال شعار پایانی ...

اگر فرهنگ ما فرهنگ باشد بیدی هم نمی‌شود که با این بادها بلرزد. از قدیم گفته اند: مال تو بچسب و بقیه رو دزد نکن. پس لطفا به فرستنده‌های هر چند فاسد و خراب دست نزنید مشکل گیرنده‌هایی است که به لطف مسئولین سالهاست که از کار افتاده‌اند و با فوتی فوت می‌شوند!

حالا بازهم صورت مسئله را ول کنید و پیدا کنید پرتغال فروش را و به ساسی‌ها و اهالی تگزاس تا می‌توانید حمله کنید.    

نویسنده:فرزین پورمحبی

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین