کد خبر: 22873
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
سنگرزاده

در چند روز گذشته نام سهیل سنگرزاده با چیزی بیشتر از ویدیوهای انگیزشی و مطالب کمدی شنیده می‌شود. برخی رسانه‌ها این بدن ساز ایرانی را با استناد به اظهارات چند شاکی، متهم به کلاهبرداری و فریب زنان کرده اند.

رویکردامروز «چطور جون دل؟ برقراری عزیز؟» امکان ندارد اهل فضای مجازی باشی و این تکیه کلام‌ها به گوش‌ت نرسیده باشد. صاحب صدا و تصویر هم حالا برای کاربران فضای مجازی آشناست. سهیل سنگرزاده ورزشکار ایرانی ساکن آمریکا که این روزها با ویدیوهای انگیزشی‌اش که دستمایه شوخی کاربران شده، چهره‌ای آشنا برای مردم است و همین جملات برای او نزدیک به دو میلیون فالوور دست و پا کرده است.

اما در چند روز گذشته نام سهیل سنگرزاده با چیزی بیشتر از ویدیوهای انگیزشی و مطالب کمدی شنیده می‌شود. برخی رسانه‌ها این بدن ساز ایرانی را با استناد به اظهارات چند شاکی، متهم به کلاهبرداری و فریب زنان کرده اند.

رکنا در این باره نوشته که سهیل سنگرزاده "مبلغ ۵۰ هزار دلار از یک خانم ایرانی مقیم استرالیا به بهانه سرمایه گذاری در املاک کلاهبرداری  کرده است."  همچنین گفته که گردنبند سنگرزاده که در ویدئوهای او دیده می شود به همراه ۳۵۰ هزار دلار از زن دیگری سرقت شده است. 

باشگاه خبرنگاران جوان هم ویدئویی منتشر کرده که در آن فردی که خود را قربانی سهیل سنگرزاده معرفی کرده علیه او اتهاماتی مطرح می کند. او در این باره می گوید: «من از طریق مادر سهیل با او آشنا شدم و سهیل به من ابراز عشق کرد ابتدا عشقش را باور نکردم الان سهیل را کاملا می‌شناسم. او می‌گفت عاشقم است، اما تا اقامت آمریکا را گرفت و زمانی که من بعد از کلی خرج کردن به سهیل و پیشرفتش در امریکا دیگر خرجی به او ندادم من را رها کرد و در خانه شخصی ایرانی که پولدار است و به گفته خود سهیل تعداد زیادی خانه در آمریکا دارد زندگی می‌کند. یک روز خانمی از استرالیا تماس گرفت و گفت سهیل از من مبلغ زیادی به بهانه سرمایه گذاری در املاک کلاهبرداری کرده است، پولی که برای برادر و پدرم می‌فرستادم، اما سهیل از سادگی من استفاده کرد و این پول را بالا کشید.»

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین