کد خبر: 21668
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
ساعی

هادی ساعی در جریان مسابقات روز پنجشنبه لیگ برتر تکواندو با دبیر سازمان لیگ درگیر شد و به گفته شاهدان چند سیلی زیر گوش او زد!

رویکردامروز هادی ساعی که مدتی است به عنوان مدیرفنی تیم ملی با فدراسیون تکواندو همکاری می‌کند، در لیگ برتر این رشته به عنوان مشاور و مدیرفنی دو تیم فعالیت دارد.

قهرمان سابق تکواندو که با دو طلا و یک برنز المپیک پرافتخارترین المپین ایرانی به حساب می‌آید، دقایقی بعد از حضور در سالن وقتی شنید که دبیر سازمان لیگ به او خوشامدگویی کرده، ناگهان از کوره در رفت و به سمت حمله کرد. هادی ساعی بعد از نزدیک شدن به مصطفی بابایی که نام او را پشت بلندگو اعلام کرده بود، چند سیلی زیر گوش او زد. این اتفاقات و فریادهای مداوم ساعی توجه همه حاضران در سالن را به خود جلب کرد و در نهایت با وساطت برخی مسئولان این غائله ختم شد.

برای اطلاع از چرایی این اتفاق با هادی ساعی تماس گرفتیم. او درباره دلیل درگیر شدن با دبیر سازمان لیگ تکواندو گفت: از سال قبل چند باری به دوستان اعلام کردم که نام مرا پشت میکروفون اعلام نکنند. من عادت ندارم به جایگاه ویژه بروم و معمولا کنار بچه‌ها روی سکوها می‌نشینم. هفته گذشته هم من از صبح در سالن بودم، اما نزدیک ظهر بود که رییس فدراسیون وارد سالن شد و من وقتی کنار او رفتم، تازه گوینده اعلام کرد که هادی ساعی هم در سالن است و به او خوشامد می‌گوییم. من هم به آقای پولادگر گفتم که این عین بی احترامی است که بعد از چند ساعت نام مرا اعلام می‌کنند. روز پنجشنبه نیز دقیقا همین اتفاق افتاد. من در سالن بودم که تمجید رییس سازمان لیگ آمد و گفت که به جایگاه ویژه بروید، اما من از او تشکر کردم و گفتم که روی سکوها راحت هستم. شاید ۱۰ بار به او تاکید کردم که نام مرا پشت بلندگو اعلام نکنند، اما بازهم دیدم بعد از نیم ساعت دبیر سازمان لیگ نام مرا گفت. به همین خاطر دیگر از کوره در رفتم.

وی افزود: با این کارها می‌خواهند مرا اذیت کنند. برخی در فدراسیون تکواندو ناراحت هستند که من آنجا هستم. حتی نحوه اعلام کردن نام من هم عجیب است. می‌گویند قهرمان تکواندوی جهان آمده، اما من پرافتخارترین ورزشکار المپیک و مدیرفنی تیم ملی هستم. به این آقا گفتم که یا مرا نمی‌شناسی یا از روی عمد این کار را می‌کنی.

منبع: ورزش 3

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین