کد خبر: 20006
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
ترامپ

یک روزنامه انگلیسی گزارش داد که ترامپ با پیشنهاد چاپ کتاب و ساخت برنامه تلویزیونی بمباران شده است.

رویکردامروز دونالد ترامپ به عنوان یک "طرح ب" در صورتی که در نزاع حقوقی مربوط به انتخابات آمریکا شکست بخورد با انبوهی از پیشنهادهای مربوط به چاپ کتاب و یا حضور در تلویزیون که ارزششان به ۱۰۰ میلیون دلار می رسد مواجه شده است.

به گزارش دیلی میل، یک منبع به پایگاه پیج سیکس گفت، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با پیشنهادهای پرسود مربوط به چاپ کتاب و یا حضور در تلوزیون برای پرداختن به ماجراهای زمان حضورش در کاخ سفید از جمله از جانب شبکه های تلویزیونی راست افراطی "بمباران شده است".


بیشتر بخوانید: چه کسانی برای رای نیاوردن ترامپ عزادارند


این منبع نزدیک به رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد: معامله های مربوط به چاپ کتاب و برنامه‌های تلویزیونی یک طرح ب در صورتی که او در نزاع انتخاباتی پیروز نشود هستند.

ترامپ در سوابقش انتشار حدود ۱۹ کتاب را درباره موضوعات مختلف اعم از توصیه‌های تجاری تا توصیه برای بازی گلف دارد.

جدیدترین کتاب ترامپ به نام "آمریکای فلج" سال ۲۰۱۵ توسط انتشارات سایمون اند شوستر یعنی یک سال قبل از آنکه او در انتخابات ۲۰۱۶ پیروز شود منتشر شد. در سال ۲۰۱۸ او در توئیتر از خودش به خاطر آنچه که "نوشتن تعداد زیادی کتاب پرفروش" خواند تعریف کرد.

معمولا ساکنان سابق کاخ سفید معامله‌های بزرگی در حوزه کتاب با هدف شرح وقایع رخ داده در پشت صحنه به هنگام حضورشان در کرسی دولت انجام داده‌اند و باراک اوباما، رئیس جمهور سابق و میشل اوباما همسرش بر اساس شایعات در سال ۲۰۱۷ بر سر چاپ کتاب معامله‌ای به ارزش ۶۵ میلیون دلار با انتشارات کراون داشته‌اند و جدیدترین کتاب اوباما به نام "یک سرزمین موعود" قرار است چند روز دیگر به بازار عرضه شود.

هر چند که هیچ ناشری هنوز مذاکره‌اش با دونالد ترامپ برای انتشار کتاب خاطراتش از زمان خدمتش در دولت را تایید نکرده منبع مذکور انتشارات سایمون اند شوستر را یک ناشر احتمالی از بابت سابقه همکاری‌اش با ترامپ در گذشته و شراکت شخصی این رئیس جمهور آمریکا با آن عنوان کرد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین