کد خبر: 19308
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
اسکوچیچ

درباره نخستین بازی تیم ملی مقابل ازبکستان با مربیگری اسکوچیچ، نمی‌شود قضاوت کرد؛ چرا که او هنوز راه دارد و باید به کارش هم ادامه بدهد و ببینیم مدیریت او در تیم ملی از هر لحاظ چگونه است.

رویکردامروز لغو دیدار تدارکاتی تیم ملی ایران با مالی به دلیل ابتلای چند بازیکن حریف به ویروس کرونا، باعث شد تا بخشی از برنامه‌ریزی کادر فنی دچار تغییر شود.

بیتردید دراگان اسکوچیچ علاقه مند است تیمش را بشناسد، به ترکیب مورد پسندش زودتر برسد و به لحاظ سبک بازی و ایجاد سیستم جدید، زمان کافی نیز داشته باشد. تا امروز چنین موقعیتی برای او فراهم نشده و از وقتی اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی مشغول به کار شد، کرونا دنیای را کن‌فیکون کرد.

آنچه از اسکوچیچ در تمرینات تیم ملی دیدهایم میزان فعالیت، دوندگی، و علاقه به شدت آشکار او به مربیگری است؛ تفاوت دراگان در این زمینه با ویلموتس آنقدر بارز است که حتی در عکس‌های منتشر شده از تمرینات تیم ملی هم می شود این مسئله را تشخیص داد.

درباره نخستین بازی تیم ملی مقابل ازبکستان با مربیگری اسکوچیچ، البته نمی‌شود قضاوت کرد؛ چرا که او هنوز راه دارد و باید به کارش هم ادامه بدهد و ببینیم مدیریت او در تیم ملی از هر لحاظ چگونه است، اما نکته جالب اینکه اغلب بازیکنان تیم ملی از حضور اسکوچیچ احساس رضایت دارند.

این نکته به ظاهر ساده را در حالی باید جدی گرفت که تیم ملی به دلیل شرایط پرمخاطرهای که محصول حضور ویلموتس در انتخابی جام جهانی بود، به حضور یک مربی علاقه‌مند به کار، پرتلاش و پرانگیزه نیاز داشت. حالا بیشتر ملی‌پوشان ایران، می‌گویند اسکوچیچ با ویلموتس قابل مقایسه نیست و البته این مسئله هم کاملاً طبیعی است؛ چون هیچ تیمی در عالم مربیگری نمی‌تواند انتخابی بدتر از ویلموتس داشته باشد.

مردی بی‌علاقه و سرد نسبت به همه چیز، یک مربی بی‌تعهد و بی‌مسئولیت و به طور واضح کلاهبردار که به پست فوتبال ایران خورد و امیدواریم اسکوچیچ با تغییر این شرایط و نزدیک شدن به بازیکنان تیم ملی، مقابل بحرین و عراق نتایج خوبی بگیرد و آبروریزی‌های ویلموتس را پس از یک دوره طلایی و آقایی تیم ملی در آسیا جبران کند.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین