جمشید حمزه زاده

گذر گردشگری پارک آب و آتش به عنوان اولین مجموعه گردشگری و نایت مارکت در تهران افتتاح شد.

رویکردامروز روز گذشته گذر گردشگری پارک آب و آتش به عنوان اولین مجموعه گردشگری و نایت مارکت در تهران با حضور جمعی از مسئولین و فعالین حوزه گردشگری کشور افتتاح شد. این مجموعه ۴۰۰۰ متری با این گذر با الهام از معماری ایرانی و اسلیمی در مرکزی‌ترین بخش بوستان آب و آتش واقع در بزرگراه حقانی قرار دارد و قرار است به عرضه محصولات فرهنگی، هنری، صنایع دستی و سوغات استان های کشور در کنار مجموعه بازی، سرگرمی، خانه کتاب کودک و واحدهای غذایی، بپردازد.

جمشید حمزه زاده، رئیس جامعه هتلداران ایران در این رویداد با اشاره به تاثیرات منفی ویروس کرونا بر صنعت گردشگری و هتلداری ایران  خاطر نشان کرد: عملا در این مدت صنعت گردشگری ما با تعطیلی مواجه شد.

 رئیس جامعه هتلداران ایران بیان کرد: صنعت سفر و گردشگری متشکل از عناصر مختلف است و زمانی محقق می شود که همه این اجزا در کنار هم و مکمل همدیگر باشند و تنها با داشتن هتل های خوب نمیتوان ادعا کرد که گردشگری ما راه افتاده است.

وی خاطر نشان کرد: داشتن جاذبه های خوب، سوغاتی و محصولات و تولیدات محلی یک کشور بحث مهمی در گردشگری محسوب می شود که خوشبختانه رویدادی که امروز در آن حضور داریم در همین راستاست.

حمزه زاده گذر گردشگری پارک آب واتش را بخشی از گردشگری و سفر دانست که مجموعا یک پدیده گردشگری را تشکیل می دهند. 


بیشتربخوانید: طرح سفرکارت و ارائه تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی سفر با سود ۴ درصد


وی افزود: وقتی یک مسافر به شهر یا کشوری سفر میکند، نیاز دارد با آداب و رسوم آن کشور آشنا شود و از محصولات و تولیدات محلی و صنایع دستی استفاده کند. لذا به اعتقاد ما این مجموعه که بسیار هم خوب طراحی و عرضه شده، بخشی از گردشگری شهر زیبای ما تهران است که می تواند برای مردم فراغت را فراهم کند.

رئیس جامعه هتلداران ایران خاطر نشان کرد این گذر یک جاذبه توریستی است و در کنار ایجاد جاذبه، مملو از آداب و رسوم و سنن است.

وی اظهار کرد: از همه دست اندر کارانی که در این بحران کرونا، توانسته اند این موقعیت را ایجاد کنند، تشکر کنم و از طرف خودم و فعالین گردشگری کشور و مخصوصا روسای تشکل های کشور عرض خسته نباشید و تبریک عرض کنم که در این مقطع مناسبت خوبی را رقم زدند.

جمشید حمزه زاده در مراسم افتتاح گذر گردشگری پارک آب و آتش تهران گفت: در همه جهان شاهد آن هستیم که شهرداران و شهرداری ها پیشانی توسعه صنعت گردشگری آن کشور و پرچمدار توسعه گردشگری شهر و کشور هستند که خوشبختانه دراین اواخر و طی سالیان گذشته شهرداران به خصوص شهرداری تهران در این مورد خوب ظاهر شده و جاذبه ها . مقاصد خوب و متنوعی تعریف و افتتا شده است.

وی در آخر افزود: به عنوان فعالین صنعت گردشگری کشور انتظار داریم، که شهرداری تهران تمامی شهرداران و شوراهای شهرها در کنار ما و در راستای توسعه گردشگری کشور و معرفی صنایع و تولیدات و محصولات کشور باشند. این امر مطمئنا با همدلی، هم افزایی و انسجام کامل محقق خواهد شد.

فیلم معرفی گذر گردشگری بوستان آب و آتش 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین