کرونا در فلسطین

هیئت اسرای فلسطینی اعلام کرد رژیم صهیونیستی یک پزشک مبتلا به کرونا را به میان اسرای فلسطینی فرستاده است.

رویکردامروز  هیئت اسرای فلسطینی روز چهارشنبه اعلام کرد رژیم صهیونیستی یک پزشک مبتلا به کرونا را به میان اسرا فرستاده است.

پس از آنکه پزشکی مبتلا به کرونا برای درمان اسرای فلسطینی به زندان عسقلان وارد شد، هیئت اسرای فلسطینی مقامات رژیم صهیونیستی را مسئول کامل جان اسرایی دانست که در بخش سوم این زندان حضور دارند.

قدری ابوبکر، رئیس هیئت اسرا و آزادگان فلسطینی اعلام کرد: این پزشک پنج روز پیش اقدام به معاینه یکی از اسرای بیمار در زندان عسقلان کرد و بعدا مشخص شد خود این پزشک مبتلا به کرونا بوده است. این در حالی است که پیش از آنکه اعلام شود این پزشک خود مبتلاست، اسیر بیمار به زندان بازگشت و با رفقایش در آنجا در ارتباط بود.

وی در ادامه افزود: مدیریت زندان عسقلان این اسیری را که پزشک او را معاینه کرده بود، قرنطینه کرده؛ همچنانکه ۱۹ اسیر از بخش سوم زندان را که ۳۵ نفر در آن حاضر هستند، قرنطینه و ایزوله کرده است.

رئیس هیئت امور اسرا و آزادگان فلسطینی همچنین رژیم صهیونیستی را مسئول کامل هرگونه خسارتی دانست که به این اسرا وارد شود. او گفت مدیریت زندان هیچ گونه اقدام بهداشتی نکرد و حتی بخش‌های زندان را نیز ضد عفونی نکرده؛ هیچ معاینه‌ای از باقی اسرا انجام نشده و هیچ اقدام پیشگیرانه‌ای نیز برای حمایت از زندانیان به انجام نرسیده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری العهد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین