قرنطینه

بعد از جان باختن بسیاری از شهروندان طی روزهای گذشته این احتمال نزدیک به واقعیت است که به دلیل گسترش کرونا تهران قرنطینه می شود! البته هنوز هیچ مقام و مسئولی در این خصوص اظهار نظر نکرده است. حسن روحانی دیروز (چهارشنبه) و در جلسه هیئت دولت قرنطینه کردن شهرها را به دلیل روز برخی مشکلات بی فایده دانسته بود.

رویکردامروز از شب گذشته در برخی از شبکه های اجتماعی شایعه قرنطینه شدن تهران بازنشر می شود. همین شایعه باعث شد تا بسیاری به پمپ بنزین ها هجوم برده تا باک های بنزین اتومبیل های خود را پر کنند! اقدامی که در این برهه زمانی و خطری که ویروس کرونا در مکان های شلوغ به خصوص در پمپ بنزین ها دارد، بسیار خطرناک بوده است.

البته چندی قبل محسن هاشمی در گفتگو با یک برنامه زنده تلویزیونی در ارتباط با احتمال قرنطینه پایتخت اظهار کرد: این موضوع باید از سوی وزارت بهداشت پیگیری شود؛ اما اگر تعداد افراد مبتلا زیاد شود، حتماً این کار را انجام خواهند داد.

وی در ارتباط با احتمال ابتلایش به کرونا و شرکت در انتخابات با وزیر امور خارجه در روز جمعه، گفت: خوشبختانه آقای ظریف بلد بودند و دست ندادند. ما در آنجا حضور داشته و روبوسی هم نکردیم و پس از رأی دادن سریع از حوزه خارج شدم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین