حجت الاسلام باباخانی از صحت و سلامتی این مرجع تقلید خبر داد و انتشار برخی اخبار مبنی بر قرنطینه حضرت آیت الله شبیری زنجانی را تکذیب کرد.

رویکردامروز حجت الاسلام محمدرضا باباخانی از اعضای دفتر حضرت آیت الله شبیری زنجانی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری رسا، از صحت و سلامتی این مرجع تقلید خبر داد و انتشار برخی اخبار مبنی بر قرنطینه حضرت آیت الله شبیری زنجانی را تکذیب کرد و گفت: ایشان در منزل در حال استراحت هستند.

وی افزود: از آن جایی که آیت الله العظمی شبیری زنجانی رعایت اصول بهداشتی و توصیه های پزشکی را لازم می دانند، کارهای علمی را در منزل انجام می دهند و قرنطینه ای در کار نیست.

این عضو دفتر حضرت آیت الله شبیری زنجانی اظهار داشت: این مرجع تقلید به منظور عمل به توصیه کارشناسان و رعایت اصول بهداشتی نماز جماعت‌، درس و مباحثات علمی خود را تعطیل کرده و در منزل به مطالعه و فعالیت‌های علمی مشغول هستند.

وی دلیل کاهش فعالیت‌های دفتر این مرجع عالی تقلید را رعایت ضوابط بهداشتی مورد تأکید کارشناسان دانست و ادامه داد: دفتر آیت‌الله العظمی شبیری از طریق سامانه تلفنی و سایت zanjani.ir پاسخگوی مراجعه کنندگان است.

تکذیب قرنطینه آیت الله شبیری زنجانی | آیت الله صحت و سلامت است

تصویر روز گذشته حضرت آیت الله شبیری زنجانی در حال مطالعه در منزل

گفتنی است، با توجه به درگذشت یکی از اعضای دفتر آیت الله شبیری زنجانی طی روزهای اخیر، از صبح امروز شایعه ای در شبکه های اجتماعی مبنی بر قرنطینه حضرت آیت الله شبیری زنجانی و اعضای دفتر وی منتشر شد.

همچنین حضرت آیت الله شبیری زنجانی اخیرا در پاسخ به استفتائی درباره عمل به توصیه های پزشکی برای مقابله با کرونا گفته بود: با توجه به خطر جدی این بیماری، رعایت ضوابط بهداشتی و پزشکی بر همگان لازم است؛ مسؤولین نیز باید با جدیت، تدابیر لازم و فوری را برای ممانعت از شیوع بیشتر بیماری عملی کنند و امیدواریم مردم عزیزمان با توکل به خداوند متعال و توسل به حضرات معصومین (علیهم‌السلام) از این ابتلای بزرگ الهی به سلامت بیرون آیند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین