آمنه سادات ذبیح پور

رسانه‌های اپوزیسیون آزادی بیان و مصونیت را مختص به همکاران و حامیان خود می‌دانند و برای دیگر خبرنگاران چنین حقی قائل نیستند.

رویکردامروز رسانه‌ها و کاربران ضدانقلاب دور جدیدی از حملات و شایعات خود علیه آمنه‌سادات ذبیح‌پور، خبرنگار صداوسیما را آغاز کردند.این‌ رسانه‌ها به تازگی با انتشار تصویر زیر مدعی شدند که ذبیح‌پور، مامور امنیتی است.

سناریوی ساختگی برای تخریب خانم خبرنگار + عکس

سناریوی ساختگی برای تخریب خانم خبرنگار + عکس

سناریوی ساختگی برای تخریب خانم خبرنگار + عکس

بررسی خبرنگار ما نشان می‌دهد که تصویر ادعایی اگرچه شباهت ظاهری کمی با آمنه سادات ذبیح‌پور دارد اما عکس‌های فوق، تصویرخبرنگار صدا و سیما نیست و این تصاویر مربوط به «کنفرانس بین المللی پلیس زن در پاکستان‎» است که خبرگزاری ایرنا در سال ۱۳۹۳ روی خروجی خود کار کرده است.

سناریوی ساختگی برای تخریب خانم خبرنگار + عکس

گفتنی است آمنه‌سادات ذبیح‌پور از سال ۱۳۸۲ وارد باشگاه خبرنگاران شده و پس از ۱۰ سال فعالیت در سال ۱۳۹۲ مجری مجله خبری شد. ذبیح‌پور از سال ۹۳ نیز خبرنگار پخش اخبار شد و از سال ۹۶ نیز به خبرگزاری صداوسیما پیوست. با این تفاسیر اگر وی قرار بوده پیش از حضورش در باشگاه خبرنگاران در ارگان دیگری مشغول به خدمت باشد باید تا پیش از سن ۱۹ سالگی در آن‌جا می‌بود، درحالی که تصویر خانمی که ادعا شده آمنه سادات ذبیح‌پور است بیش از ۱۹ سال ر ا نشان می‌دهد.

پیش از این نیز ادعا شده بود که آمنه‌سادات ذبیح‌پور بازجوی یکی از زندانیان بوده که وی صراحتا! در اینستاگرامش این شایعات را رد کرده بود.

منبع: رکنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین