کد خبر: 10629
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
فدراسیون فوتبال

مثلا سازمان لیگ خواهان رعایت کدهای اخلاقی و انضباطی از سوی آحاد جامعه فوتبال شده و به مدیرعامل پرسپولیس توصیه کرده تشویش ایجاد نکند!

رویکرد امروز محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دوشنبه شب با حضور در یک برنامه تلویزیونی با انتقاد از برخی تصمیمات در این فصل که به گفته او علیه این تیم گرفته شده و همچنین برخی آرای صادرشده از سوی کمیته انضباطی و زیاد بودن بازی‌های این تیم در روزهای غیرتعطیل، تاکید کرد فدراسیون دوست ندارد پرسپولیس دوباره قهرمان شود! همین اظهارنظر باعث شد که دیروز ارکان مختلف فدراسیون فوتبال علیه انصاری فرد موضع‌گیری کرده و به او هشدارهایی بدهند.

مثلا سازمان لیگ خواهان رعایت کدهای اخلاقی و انضباطی از سوی آحاد جامعه فوتبال شده و به مدیرعامل پرسپولیس توصیه کرده تشویش ایجاد نکند! هدایت‌الله ممبینی، رئیس کمیته داوران نیز در مقابل مدیرسرخ‌ها موضع‌گیری کرد و از او پرسید آیا درسه سال گذشته فدراسیون دوست داشت پرسپولیس قهرمان شود؟ واقعیت آن است که مدیران باید یاد بگیرند تا مدارک و شواهد قوی و شفافی ندارند وارد موضوعی نشوند که برای خود و تشکیلات تحت هدایت‌شان حاشیه به‌وجود خواهد آورد. قطعا انصاری فرد نیز به‌دلیل فشارهواداران و دفاع از حق و حقوق تیم خود تصمیم گرفته این موضوع را مطرح کند، اما فدراسیون هم نشان داده در مورد این گونه مسائل با عدالت برخورد نکرده است. نمونه شدیدتر از رفتار و ادعای انصاری‌فرد در گذشته نزدیک توسط یکی از مربیان شاغل در لیگ برتر بارها مطرح شده اما مدیران فدراسیون در مقابل او منفعل عمل کردند تا شائبه برخورد سلیقه‌ای در فوتبال ایران حس شود. قطعا این وضعیت یک بام و دو هوا باعث تضعیف بیشتر مدیران فدراسیون خواهد شد.

منبع:دنیای اقتصاد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین اخبار

پربحث‌ترین